05 Ocak 2015

Turkcell Sarı Kutu Puanları İle Bilet Alamadığım Halde Hesabımdan Düşüldü!

1995 senedinden beri kullandığım hattıma yüklenen sarı kutu puanları yılbaşı itibari ile büyük kısmı silindi. Yaklaşık 8 senelik puanların karşılığı olan 8000 civarı puanı kullanmak istediğimde ise bir bahis sitesinden Milli Piyango bileti almak istedim ancak bunu da başaramadım biletler tükenmişti. Ancak puanlarım hesabımdan düşüldü buna rağmen müşteri hizmetleri şikayetime cevap vermedi.

Evrim 1.217 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön