29 Mart 2016

Turkcell Sarı Kutu Puanları

15 yıldır kesintisiz Turkcell müşterisiyim. 2014 yılında birikmiş olan Sarı Kutu puanlarımı kullandırmadılar. 2015 yılında kalanları kullanabilmek için faturalıya geçtim. 3 Ay boyunca 500 MB interneti 10. aya kadar sözleşme yaparak aldım. Ancak Türkiye'nin her yerinde kapsama alanı en fazla operatör diye reklam yapmalarına rağmen GOSB 'da bırakın interneti telefon görüşmelerinizi bile tamamlayamıyorsunuz.


Konuyu müşteri hizmetlerine ilettiğimde kampanyaya dahil olmuşsunuz kullanıp kullanmamak size kalmış şeklinde cevap aldım. Bu görüşmeden sonra dalga geçer gibi Turkcell'den aldığınız hizmetleri 200 karakterde değerlendirmemi isteyen mesaj aldım. 10. aya kadar beklemeden operatörümü değiştireceğim.

Erhan 229 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2016

    Müşterimiz ile 30.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin kapsama alanı ile ilgili talebi alınmıştır ve Sarı Kutu kampanyamız hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön