08 Aralık 2014

Turkcell Sarı Kutu Mağduriyeti!

Sarı kutu milleti bağlayıp insanlara puan toplatıp bunca yıllık müşterilerine müşteri temsilcisi önce tablet var alın deniyor iki hafta sonra ürün nerede denilince stokta yok koca Turkcell Samsung tab10 koydu sitede var olan şeye bana yok denildi sonra Lenovo A7 konuldu alın elimizde mevcut denildi 11000 puan toplatıp sonra onu yok ettiler cihazda yok stok yok, hala çözemedim telefon kampanyam olmasa bugün Turkcell'i kapattırırım.

Hakan 593 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı20 Temmuz 2015

    Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön