20 Aralık 2014

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasından Aldığım Ürünleri Teslim Etmedi!

25.10.2014 tarihinde, yıl içerisinde geçerliliği dolacak olan puanlarımı kullanmak için anahtarlık, şapka gibi çeşitli hediyeler seçtim. Ancak belirtilen süre içerisinde bana teslim edilmedi. Müşteri hizmetleri ile görüşmem fayda sağlamadı, Turkcell sorunumu çözmek yerine ilgili kurye ile görüşmem gerektiği bilgisini verdi. Kuryeye ulaşamadım diye şikayette bulunduğumda komik cevaplar verdi, tekrar arayın gibi.


Telefon ile aranmak istemediğimi belirtmeme rağmen beni defalarca aradı, açmadım. Sonuç; hediyelerim gelmedi. Pahalılığına aldırış etmeden yıllarca 13 yıl boyunca Turkcell'i kullandım. Ama bu sefer beni saf yerine koydu. Böyle basit bir şey için beni kaybetti, numaramı taşıyorum.

Hamza 490 Okunma

Cevaplar

  • Hamza20 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Beni lütfen aramaktan vazgeçin. Ürünleri hak kazandığım puanlar ile seçtim ancak hizmeti alamadım. Bunun için de defalarca görüştüm yazıştım. Verdiğiniz cevaplarda çözüm yok. Bütün bilgilerim elinizin altında ben telefona cevap verince ne söyleyeceksiniz. Ürünlerimi gönderiyor iseniz lütfen gönderdik diye cevap yazın ya da rahatsız etmeyin.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizi 20.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön