30 Ocak 2014 #2266522

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasında Hatalı Mesaj Gönderdi

13 senedir 2 hattımla abonesi olduğum Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına katılmak için 31 aralık 2013 günü puanlarım silinmesin diye Migros hediye çeki ve diğer hattımla 25 tl'lik benzin indirimi aldım.
Cep telefonuna gelen mesajda tarih belirtilmeden! bu ay sonuna kadar geçerli olan şifrenizi kullanmak için diye belirtilmiş.


Ben de doğal olarak ay sonuna kadar ibaresini 31 ocak olarak algıladım. O saatte kampanyaya katılım hakkı vereceksin, gönderdiğin mesajda tarih belirtmeden ay sonu diye bir ibare kullanıp kullanıcıları yanlış yönlendireceksin. Turkcell gibi ciddi bir firmanın kampanyasında son gün için saat ve tarih belirtilmemesi inanılacak gibi değil. Mağduriyetin giderileceğini ümit ediyorum.

Serdar 143 Okunma

Cevaplar

  • Serdar02 Şubat 2014

    Ben buraya Türkcell`in kampanya ile ilgili yetersiz bir bilgilendirme yaptığını şikayet ediyorum,onlar bana dalga geçer gibi önerimi değerlendireceklerini söylüyor..Ben mağduriyetin giderilmesi gerektiğinden bahsediyorum,onlar olayı başka yansıtıyor..Haksız yere silinen puanları geri iade etmek kadar basit bir yöntem varken,neyse bunu da böyle atlattık mantığıdır bu..Bir daha Türkcell ürünü,kampanyası görünce çok daha fazla düşünmek gerektiğinin ilanıdır bu olay.

  • Serdar30 Ocak 2014

    Benim ki öneri değil,Turkcell`in yetersiz bilgilendirmesi sonucu kampanya hakkımızın elimizden alınmasına yaptığım itirazın değerlendirilip,hakkımızın geri verilmesi isteği idi.. Maalesef benim açımdan çözülen hiçbirşey olmadığını üzülerek bildiriyorum..

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz önerileri bizim için önemli.Müşterimizin Sarı Kutu ile ilgili önerisi ilgili birime iletillmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön