10 Aralık 2014

Turkcell Sarı Kutu Kampanyası

Turkcell Sarı Kutumdaki 3500 puana Turkcell mağazasında 50 TL indirim hediyesini aldım ve bunu bir alışverişimde kullandım. Daha sonra puanlarımla indirim hediyesinden bir tane daha almak istediğimde aynı hediyeyi bir yıl içerisinde ancak bir kere alabilirsin şeklinde bir uyarı aldım ve sistem bana ikinci "indirim hediyesini vermedi.


Ayrıca alınan hediyelerin kullanım süresinin sonuna kadar aynı hediyeden tekrar alınamaz gibi bir uyarı var. Ancak web sitesinin herhangi bir yerinde de bu hediyenin kullanım süresiyle ilgili bir uyarı yok. Dolayısıyla bu konuda ciddi bir bilgilendirme eksiği veya açığı söz konusudur. Bir hafta sonra Sarı Kutumdaki puanlarımın süresi dolacak mağdurum.

Onur 571 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 15.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön