01 Nisan 2013 #1715919

Turkcell Sarı Kutu Kampanya Puanlarım!

Tukcell Sarı Kutu kampanyası ilk çıktığında puanım oldukça eksik hesaplanmıştı. Ben de bu site üzerinden şikayetimi bildirdim ve puanım 4000 küsur olarak doğru şekilde hesaplandı. Ancak bu işlem Turkcell'den kaynaklı olarak biraz uzun sürdü ve kullanabileceğim hediyelerin süresi doldu. Sonrasında defalarca konuyla ilgili bilgi almaya çalıştım ve hediyelerin yenileceği söylendi.


Ancak uzun zamandır hiç bir yenilenme yok. Astroloji paketi, bedava internet gibi benim hiç kullanamayacağım hediyeler var sadece. On üç yıllık bir Turkcell kullanıcısı olarak ödülüm bu olmamalıydı. Eğer kampanya biter ve ben puanlarımı kullanamazsam Turkcell aboneliğimi bir daha yenilememek üzere sonlandıracağım.

Özden 156 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimize kampanyamız ile ilgili görüşlerini paylaştığı için öncelikle teşekkür eder,Sarı Kutu Kampanyası kapsamındaki hediye ve stoklarımızın devamlı olarak güncelleneceğini belirtmek isteriz. Kampanya ile ilgili bilgileri http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sarikutu/Sayfalar/genel.aspx#post-paid linkinden takip edebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön