17 Ocak 2014 #2241398

Turkcell Sarı Kutu İndirim Çekini Kullanamadım

Sarı Kutu Puanlarıma karşılık Migros sanal market indirim çeki aldım. Sanal marketten alışveriş yaparken indirim çekini Migros kullandırmadı. Migros müşteri hizmetlerini aradım elektronik eşya alışverişinde sarı kutu indirim çekini kullanamayacağımı teyit ettiler. Oysa Turkcell sarı kutu bilgilendirmesinde bu yönde bir kısıtlamadan söz etmemektedir. Turkcell'in sarı kutu puan karşılığı verdiği Migros sanal market indirim çeki sadece bir "masal".....


Bu şikayeti ilettiğim Turkcell yetkilisinin matbu cevabı da sorunu çözemiyor, tüm koşulları yerine geldiği halde açıklanmayan sözde koşulları yerine gelmediği yönlü matbu cevap veriliyor, o açıklanamayan koşul sarı puanın masal olduğu gerçeği.

Hakan 166 Okunma

Cevaplar

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı05 Şubat 2014

  Türkcell sarı kutu puanlarını hattıma iade etmiştir.

 • Hakan30 Ocak 2014

  çözüm belirsiz,çözüm yok.

 • Hakan21 Ocak 2014

  çözüm sıfır; sarı kutu kullanma kısıtlaması ekleme

 • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön