10 Aralık 2014
Yorum Yap
#2886149

Turkcell Sarı Kutu Hediyelerini Vermedi

Kullanmakta olduğum dört adet hattım için sarı kutudan hediye talebinde bulundum. 50 gün geçmesine rağmen teslim edilmedi. Aradım şikayet talep formu oluşturdular. Bugün itibariyle dönüş yaptılar ve kargonuzu teslim almışsınız diye lüzumsuz bir açıklama yaptılar (aldıysam daha ne diye size şikayet talep formu oluşturayım Turkcell) aldığınızı kabul etmiyorsanız kuryenin numarasını verelim görüşün dediler. Ya da puanınızı geri verelim dediler.


Madem hediyeyi aldım daha ne diye puanımı geri vermeyi talep ediyorsun dedim. Özür dilerim efendim başka bir şey yapamayız dediler. Puanı geri alsam sanki seçeceğim hediyeyi yollayacaklarmış gibi. İşte müşteri memnuniyetiniz bu kadar.

Erdem 583 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 29.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler