11 Ekim 2014

Turkcell Sarı Kutu Alışveriş Avantajlarında Bilgilendirme Eksikliği Var

Turkcell sarı kutuda puan birikiyor ve bu puanlar bir çok kampanyada kullanılıyor tabi güya! Avantaj yazıp 2222'ye yolladım, 300 sarı puan alışveriş avantajlarında kullanabilirsiniz dedi. Ancak alışveriş avantajlarının neler olduğu yazmıyor. Google'da aradım, Turkcell'in sitesini inceledim ama herhangi bir sonuç elde edemedim. Turkcell gibi bir kurumun sırf kandırmaca puan verip o puanı da alması hakikaten yıllardır gerek bireysel gerek iş hattı Turkcell olan şahsımı hayal kırıklığına uğratmıştır. Bu hususta acil bilgilendirme amaçlı bir yazı düzenlenip, internet sitelerine konulması gerekmektedir.

Hande 1.737 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 17.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön