14 Ekim 2016 #6689638

Turkcell Samsung Galaxy Note 7 Sorunu

Turkcell.com.tr'den Samsung Galaxy Note 7 aldım, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu telefonların toplatılma kararı alındığından değişim için Samsung yetkili servise telefonu iade ettim. Fakat son çıkan haberlere göre bu telefonlar da da sorun olduğu Samsung üretimi durdurup satışını da iptal ettiğini açıkladı. Bizde telefonu verdiğimizle kaldık. Sonuç olarak Turkcell'e 3 gün önce mail attım ondan önce telefonla görüştüm ama bir sonuç alamadım maalesef, bunun yerine başka bir telefon vermeleri gerekirken ''inceliyoruz'' un arkasına sığınıyorlar.

Serkan 256 Okunma

Cevaplar

 • Serkan25 Ekim 2016

  Turkcell ısrarla bu konu hakkında yardımcı olmuyor. Her defasında da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız demekten ileri gitmiyor maalesef.

 • Serkan19 Ekim 2016

  9. Galaxy Note7 cihazımı daha önceki Değişim Programı sürecinde Samsung Yetkili Servis’ine verdim. Şimdi mobil operatörden aldığım tarifeli hat sözleşmesini iptal etmek istiyorum. Fakat operatör ile görüştüğüm zaman benden cihazı istiyorlar. Ne yapmalıyım? Bu konuda tüm mobil operatörler ile ortak bir çalışma yürütmekteyiz. Samsung olarak mobil operatörlere Galaxy Note7 telefonunuzu teslim aldığımıza dair bir dokumanı gönderip isteğiniz doğrultusunda tarifeli hat sözleşmesini mobil operatöre telefonunuzu geri vermeden iptal etmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Bu konudaki çalışmalarımızı önümüzdeki birkaç gün içerisinde sonuçlandırmayı hedefliyoruz . Samsung firması üzerine düşeni yapıp http://www.samsung.com/tr/note7duyuru/ adresinde gerekli açıklamaları yapmış. Turkcell neden çözüm üretmiyor acaba 11. Galaxy Note7’imi alırken imzaladığım mobil operatör tarifeli hat sözleşmesini iptal etmek istiyorum. Fakat mobil operatörü sözleşmeyi iptal etmek için ücret istiyor. Ne yapmalıyım? Tüm mobil operatörler ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde tarifeli hat sözleşmenizi size hiçbir ek maliyet yansıtılmadan iptal edebileceksiniz. Bu konuda mağduriyet yaşarsanız lütfen Samsung Çağrı Merkezini 0850 222 0847 nolu telefondan arayınız.

 • Serkan17 Ekim 2016

  Size 532 den ulaştığım zaman da çözüm bulmuyorsunuz ki ne diye buraya yardımcı oluruz havasında cevap veriyorsunuz Birde 2 gün sonra fatura hesap kesim tarihi var bakalım nasıl bir fatura çıkaracaksınız

 • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serkan14 Ekim 2016

  Maalesef çözüme ulaştırdığınız bir şey yok, defalarca ben arıyorum sizi, defalarca şikayet metini yazıyorum. Tek söylediğiniz ''size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız'' dan öteye gitmiyor. Böyle söylemekle kendinizi kandırıyorsunuz ancak. Ben çözüm istiyorum, samsung Note 7 yi x bir bayiden alsaydım şimdiye kadar çoktan çözüme kavuşmuştu. Benim hatam Turkcell, com, TR den almak oldu galiba.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön