31 Ekim 2016 #6821460

Turkcell Samsung Galaxy Edge S7 Bozuk!

14/09/2016 tarihinde akasya AVM'de bulunan Turkcell Şengüller bayisinden kontratlı satın aldığım Samsung Galaxy Edge S7 telefonum 2. gün bozuldu. Telefon açık olmasına rağmen, başkaları tarafından arandığında kapalı görünüyor ve telefon devamlı donuyor. Satın aldığım Turkcell bayiyi konuyla ilgili bilgi verdiğimde bir süre bu şekilde kullanmamı, geçici bir durum olduğunu belirtti. Bir hafta düzeleceğini umarak kullanmaya devam ettim ancak düzelme olmadı.


Sonrasında Turkcell bayiye telefonu iade etmek için götürdüm, ancak serviste kontrol edilmesi gerektiğini belirttiler. Yapılan kontroller sonucu yazılımda problem olduğu ve düzelttiklerini söylediler, ancak aynı sorunlar yine devam etti. Tekrar Turkcell bayiyi aradığımda ise iade etmek için belirtilen sürenin geçtiğini söylediler. Oysa böyle bir süre geçme durumundan daha önce söz etmediler. Sattıkları bozuk telefonun iadesini istiyorum.

Şenay 213 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön