22 Aralık 2016
Yorum Yap
#7278599

Turkcell Salla Kazan Kampanya Sıkıntısı!

Turkcell'in salla kazan adı altında başlatmış olduğu bir kampanya var. Ama çevredekilerden kime sorsam hepsinin verdiği cevap aynı. Herkes diyor ki: "Konuşma, mesajlaşma ve internet uygulamalarından hangisini az kullanıyorsam Turkcell bana salla kazandan onu gönderiyor" diyorlar. Turkcell insanları kandırmayı bırak. Sana yakışmıyor!

Cem 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Kampanya dahilinde 28 Kasım – 1 Ocak tarihleri arasında her hafta farklı bir hediye kazanma şansınız bulunmaktadır. Salla Kazan kampanyasından kazandığınız faydalar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler