09 Mart 2016

Turkcell Sahte İkamet Adresiyle Abonelik Açmak

Başkasına ait olan fatura borcunun icra takibini şahsımın ikamet ettiği adrese göndermektedir. Şahıslardan sözlü ikamet adresi alarak faturalı ya da faturasız hat açarak yanlış adrese icra takibi gönderen Turkcell firmasını kınayarak bu yanlışlığı biran önce düzeltmesini ve bundan sonra ikametgah zorunluluğu getirmesini talep ediyorum.

Umut 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 15.03.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği durum ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numarasınında yeraldığı imzalı dilekçe ve evrakla birlikte [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön