05 Eylül 2016
Yorum Yap
#6373396

Turkcell Sahte Evrak Düzenlemesi

Hattımı Turkcell'e ehliyet fotokopisinden dolayı inceleyen arkadaş "evrakın sahte olduğuna" karar vermiş ve hattımı iletişime kapattılar. Çoban'da olan hattım iletişime kapatıldığından dolayı 50'ye yakın küçükbaş hayvanım telef oldu ve hattımı iletişime açmadılar, istedikleri evrakları göndermeme rağmen beni mağdur ettiler.


Bununla ilgili yasal sürece başvuracağım fakat hattımın hemen acilen iletişime açılmasını talep ediyorum.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Eylül 2016

    Turkcell in evraklarla ilgilenen hobim diye bir birimi varmış bu birimde çalışan arkadaş fotokopiye bakmış ve sahte olduğunu anlamış şimdi bu arkadaşın kuyuya attığı taşı çıkarmaya çalışıyoruz yaklaşık 7 ay içerisinde 6 defa evrakları vermeme rağmen sonuncusu 7 gün önce vermiştim şimdi yeniden dijital ortamda evrak istiyorlar inceleme için hattın açılıp açılmayacağı kesin değil şaka mısın Turkcell 7 gün önce verdiğim evraka ulaşamıyorlarmış artık evraklar kimlerin eline geçiyorsa

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 06.09.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler