17 Mart 2015

Turkcell Şahsıma Sorulmadan Her Defasında Hattıma Paket Yüklüyor

Turkcell internetli kamu paketi kullanmaktayım. Bana bu paketi tanımlarken ve paketin içeriğini incelediğinizde 45 TL /ay karşılığında her ay 600 dakika her yöne konuşma 1 GB internet ve 600 SMS hakkım olduğunu ilgili Turkcell memuru ve bunun dışında da başka hiçbir ücret ödemeyeceğimi belirtmesine rağmen son üç gündür telefonuma 100 MB'lık internet paketiniz hattınızı tanımlanmıştır ibaresiyle 3 sefer 5 TL'lik toplam 15 TL borç tahsis edilmiştir. Bu konuda Turkcell firmasından şikayetçiyim. Gerekirse bana, eşime, oğluma ve tabletimizi ait olan dört adet internet hattımı Turkcell den alıp başka bir firmaya geçirmeyi düşünmekteyim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Aylin 114 Okunma

Cevaplar

  • Aylin24 Mart 2015

    Tesekkürler

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön