21 Ekim 2016

Turkcell Sabit Tutardan Fazla Ücret Yansıması

15 yıldır Turkcell abonesi olarak memnuniyetsizliğimi bildiririm. Tarafımdan ödemiş olduğum sabit ücretten hariç hiçbir şeyi talep etmeden tarafıma internet paketi tanımlanarak ücreti alındı. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimden olumlu sonuç alamadım. 3 defa aramış olmama rağmen çözümlenemedi ve problem yaşadım. İtiraz etmek istememe rağmen yapmış olduğum itirazımı işleme koymadılar en yakın zamanda hattımı bir başka operatöre taşıyacağım. Turkcell'i kınıyorum. Bu zamana kadar almış olduğum hizmetler içinde çok pişmanım.

Levent 91 Okunma

Cevaplar

  • Levent'in Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön