06 Mayıs 2013 #1779565

Turkcell Sabit Telefon Faturasını Kabartıyor!

Superonline internetiyle beraber sabit hattımı da Turkcell'e çevirdim,kampanya dahilinde deck telefon ile,her ay 600dk bedava konuşma tanımlandı.Ama fatura gelince şoka girdim.İnternet faturam zaten sabit olan 49TL,ama gelen fatura tam tamına 190TL idi.


Müşteri hizmetlerini aradım,içeriğini sordum,49TLnin zaten internet ücreti,19TLnin kampanya ücreti olduğu,gerisinin de tanımlanan "BEDAVA!" 600 dakikadan yani(10saat) sonra konuşmadan sonra aşım ücreti olduğunu söyledi.


Madem aşım söz konusu neden uyarı gelmiyor dediğimde ise,cumartesi günü saat 15:30da aradığımda adının B. olduğunu söyleyen müşteri temsilcisi,cebinize paket aşımı olduğuna dair mesaj geliyor dedi.Ama bana bu mesajlar gelmedi.

Ünsal 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 08.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Superonline faturası hakkında detaylı bilgilendirilmesine yönelik talebi karşılanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön