22 Şubat 2016

Turkcell Rızam Dışında Yapılan Goller Cepte Üyeliği!

Telefonun ekranına gelen ve konuşurken yüzüne veya yanlışlıkla kılıfı açarken ekrana elin dokunduğu için onay alıyorlar ve anında iptal etmene rağmen iadesini yapmıyorlar. 14 TL ek ücret faturana yansıtıyorlar. Bu Turkcell kadar kötü bir operatör yok.

Ali 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 25.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize GollerCepte servisi talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali25 Şubat 2016

    532 hattınızda çözüm bulamıyorum o yüzden buraya yazdım. Ayrıca bu tür kandırmacalara neden izin veriliyor. Pop Up mesajı tamamen insanları yanıltmak amaçlı bir uygulama. Bu uygulama yüzünden eminim bir sürü mağdur müşteri vardır. Haksız kazanç sağlanıyor. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön