26 Ağustos 2016

Turkcell Reklamları Çok Güzel Ama Hizmet

Daha önce ***abonesiydim hatlarımızı Turkcell'e taşıdım. Reklamlarda Türkiye' nin en iyisi diyorlar, kocaman bir yalan. Düşününki Antalya merkezde değil 4,5g -3 G sunamıyorlar. Aradığımızda ise size geri dönecekler deyip sizi bir şekilde avutup oyalıyorlar. Onlarca ekran resmi gönderdim yok yok yok. Yapamadığınız bir teknoloji ile övünmeyin. Utanın ya da davet ediyorum gelsin en uzman ekibiniz kontrol etsin. Siz değil dünyanın en iyisi, ilk 10 'una giremezsiniz. Kandırmayın kimseyi ayıptır ayıp.

Murat 170 Okunma

Cevaplar

 • Murat03 Aralık 2016

  26.08.2016 tarihinde konu ile alakalı incelemeler yapılıp size cevap vereceğiz diye yazmışlar ya. siz kimsiniz ki size cevap versinler değil cevap vermeyi Bugüne kadar arayan YOK TÜRKİYE`nin değil büyüyü bunlar hiçbir şeyi olamazlar. siz siz olun bu operatörden uzak durun.

 • Murat03 Eylül 2016

  İncelemeye gelen ekip 2016 yılı eylül ayı gibi bir zamanda şehirin tam merkezi olan bu noktada 4,5g olmadığını yakında yatırım yapılacağını söyleyip olayı kapattı kendisine bakın işte Vodafone isin biz onlardan daha üstünüz dediğiniz operatör 4,5g ful çekiyor dediğimizde yakında bizimkide çekecek diyip olay yerini terk etti. Eğer büyüklüğünüz bu ise pes doğrusu o zaman bizi reklamlarınızda aldatıyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2016

  Müşterimiz ile 01.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön