25 Kasım 2015

Turkcell Reklamlardaki Yanlış Bilgiler!

Son dönemde sürekli yayımlanan Turkcell' e geçenlere 500 dakika 1000 SMS 4 GB (2 GB i gece) 25 TL kampanyasından faydalanmak için Turkcell'e geçtim, geçiş gerçekleşti ve bana 500 dakika + 500 MB internet tarifesine geçirmişler, hemen müşteri hizmetlerini aradım reklamlardaki 25 liralık tarifeye geçmem gerekirken farklı bir tarifeye geçirilme konusuna itiraz ettim, müşteri hizmetleri bana o tarifenin 25 lira değil 35 lira olduğunu ve yapılacak hiçbirşey olmadığını ısrarla söyledi ve numara taşıma işlemi gerçekleştikten sonra dönüş yapamıyacağım için 39 TL'lık bir pakete geçmek zorunda bırakıldım!

Berat 52 Okunma

Cevaplar

  • Berat26 Kasım 2015

    Evet aranarak bilgi verildi ve yine yapacak bir şey olmadığı söylendi yani bn yine mecburen istediğim tarifeyi kullanamıyorum bu şekilde aramanin bi anlami yok

  • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 26.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön