27 Ocak 2014 #2258037

Turkcell Reklamında Yanlış Bilgi Verdi

25.01.2014 tarihinde Turkcell bayisi önünde 500 dk, 5000 SMS + internet 25 TL kampanyası için İzmir Kemer altındaki Detay İletişim Turkcell bayisine girdim ve dışarıdaki kampanyayı almak istediğimi hattımı Turkcell'e taşımak istediği söyledim.


İçeri girince dışarıdaki kampanyanın farklı olduğu söylediler ve farklı alternatiflerle beni farklı kampanyaya yönlendirdiler benden kimlik fotokopim, anne kızlık soyismim ve hotmailimdem banka döküman çıktısını istediler, bende verdim. Bir anlık boşlukla işlerimi halletmek için bayiden ayrıldım ve 1 saat sonra geri gelip iptal etmek istediğimde iptal etmediler. Sim kartımı da aldılar Turkcell çözüm olmadı hattımın kapanarak faturasını ödeyecekmişim.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön