01 Nisan 2013 #1715948

Turkcell Reklam ve Tanıtım Mesajlarınızı İstemiyorum!

Turkcell den bugün ekte resmini paylaştığım gibi bana reklam sms i geldi. Ben bundan böyle hiçbir şekilde Turkcell ve firmalarından hangi departman olursa olsun hiçbir şekilde ne cep telefonum 533464**** ne de iletişim mail adresime tanıtım reklam mesajları istemiyorum!


30. 03. 2013 tarihinden itibaren 1 kere daha gönderecek olursanız mailime veya cep telefonuma savcılığa suç duyurusunda bulunurum!Turkcell diye şirket ben tanımıyorum!Benim için böyle bir şirket yok!İsmini cismini reklamlarını görmek beni çıldırtıyor!Bir daha sakın ne reklamınızı ne tanıtım mesajınızı ne de aramanızı istiyorum!benim ve çevre için bu şirket 15. 03. 2013 tarihi itibariyle bitmiştir!

Cüneyt 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin başvurusuna istinaden talebi ile ilgili işlemler sağlanmış ve 01.04.2013 tarihinde e-mail gönderilerek bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön