13 Şubat 2014 #2293074

Turkcell Reklam Mesajlarından Gına Geldi!

Sürekli çeşitli firmaların reklamlarını alıyorum. Benim iznim olmadan bu firmalara numaram veriliyor. Az önce yine bir firmadan sms aldım, kendileriyle görüştüğümde Turkcell ile anlaşma yapan firmalara numaralarımız veriliyormuş ya da onlar adına Turkcell bize mesaj atıyor. Turkcell numaramı paylaşmak için ya da kullanmak için benden ne zaman izin aldı acaba? Hakkımızı nerede aramamız lazım? Yeter artık reklam sms'lerinden gına geldi

Duygu 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizi 14.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön