17 Nisan 2013 #1748535

Turkcell Reklam Mesajları Almak İstemiyorum!

Turkcell'den günde en az 1-2 kere mesaj şeklinde reklam veya Turkcell hizmetlerine ilişkin reklam niteliğinde mesajlar alıyorum. Bu hususa ilişkin olarak Turkcell müşteri hizmetlerini 3 kere aradım ve her seferinde Turkcell'den hiçbir şekilde bu tarz mesaj almak istemediğimi ve rahatsız edildiğimi belirttim. Her seferinde hattımın bu mesajlara kapatıldığını ve artık ilgili mesajları almayacağım belirtildi.


Bugün iletilmeye devam eden Turkcell reklamları ve hizmetleri hususunda 4 üncü kez aradım ve müşteri temsilcisi hattımı bu tarz mesajlara kapattığını iletti. Bu konuşmadan sonra Turkcell'den 2 reklam/hizmet tanıtımı mesajı aldım. Artık Turkcell tarafından rahatsız edilmek istemiyorum.

Aktug 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön