01 Nisan 2013

Turkcell Reklam Mesajı Almak İstemiyorum!

1 ay öncesine kadar 8 yıllık Turkcell kullanıcısıydım. artık başka bir operatöre numaramı taşıdım. taşımadan öncede Turkcell müşteri temsilcileriyle tarifem konusunda yardımcı olmalarını istedim ama ilgilenmediler. bende bunun üzerine numaramı taşıdım. ama taşıdığım günden beri durmadan Turkcell'e gelin diye durmadan kampanya mesajları gönderip duruyorlar. madem geri çağırıyorsunuz neden ben sizden tarifemi değiştirin bende numaramı taşımayayım dediğimde karar sizin istediğinizi yapabilirsiniz dediniz. artık müşteri memnuniyeti sıfır olan bir operatörden reklam mesajı almak istemiyorum.

Önder 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizi 01.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön