20 Ekim 2016 #6738076

Turkcell Rahatsız Ediyor!

Turkcell sürekli meşgule bastığım halde yarım saatte bir arıyor ve sürekli şarjımı bitiriyor. Sanki borcum varmış gibi sürekli aramalarından sıkılıp en sonunda toplantı yaptığım ekip arkadaşlarımdan müsaade isteyerek çağrıyı cevapladığımda da kampanya bilgilendirmesi için aradıklarını öğrendim. Halbuki ben çok acil ve önemli bir şey için aradıklarını düşünmüştüm. Görüştüğüm G*** Hanım'a, neden sürekli meşgule düşürdüğüm halde aramaya devam ettiklerini sorduğumda da birden İ*** Hanım diye hitap edilirken, bunun yerine "ama hanımefendi ..." şeklinde acayip bir tonlama ve sinir bozucu bir hitap şekline dönüştü konuşma. Arkasından sinirden iyice delirdim tabii... Üstelik "şirket politikaları gereği" bana yaptıkları durum ve sinir bozucu hitap şekliyle ilgili açılan şikayet kaydı sonunda aksiyonları yeterli bulmazsam dava açacağım.

İlke 82 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İlke21 Ekim 2016

    Benim şikayetimin cevabı bu değil!

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön