25 Temmuz
Yorum Yap
#10708319

Turkcell Rahatsız Edici Mesaj!

Turkcell cep hattımı en son 2 gün önce ondan önce de Mayıs ayında bana ait olmayan bir hat için şu hattınız 719 TL borcu vardır şu hukuk firmasına verildi gibi mesaj geliyor.


Edevlet'ten baktım tek hat var üstüme Turkcell 'e mesaj attım Mayıs ayında üstünüze başka hat gözükmüyor denildi ve bir daha mesaj gelmeyeceği iletilmesine rağmen yine mesaj geldi.

Erdem 77 Okunma

Cevaplar

  • Erdem30 Temmuz

    Bir açıklama yapmamışlar. Bir de aradık diyorlar sabah 10 da aramak nedir uyuyorum ver buradan cevabı ben Turkcell menü üstünden daha önce attım mesajı o zaman çözemediniz buradan yazdım. Uzaman buradan cevap bekşiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz

    Müşterimizi 30.07.2018 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler