31 Ekim 2016

Turkcell Quız Klub Aktivasyon Ücreti!

Facebook üzerinden ilgi çekici bir linki tıklamam ile birlikte telefonuma onay alınmaksızın Quiz Klub diye bir servisten 20 TL / ay üyelik satın aldığım SMS'i gelmiştir. Mesaj üzerine servisi iptal edip Turkcell çağrı merkezini aradığımda bana ücret iadesi için bir telefon numarası verilmiştir, ancak numara çalışmamaktadır. Turkcell konuya ilgisiz ve başarısız kalıp ücreti benden tahsil etmiştir. Bunun onay alınmadan yapılmış olması güven sarsıcı ve güvenlik açığı olarak tarafımca değerlendirilmektedir. Turkcell mobil ödeme servisine kendi rızam ile üye olmadım. Ücretin tarafıma iadesinin yapılması Turkcell'in görevidir.

Sevil 485 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön