15 Eylül 2015

Turkcell Promosyonu Yüklemiyor

Genç Turkcell için 30 TL ve üzeri yüklemelerde 100 MB ve 1000 SMS hediye var ancak Turkcell bunu hattıma yüklemiyor.
Gerekçesi ise özrü kabahatinden beter niteliğinde;
30 günde 1 kez olmasıymış. Ben 14 Ağustos'ta akşam 7 civarı kontör yükleyip bu kampanyadan faydalanıyorum fakat promosyon bana gece tanımlanıyor.


Bu ay 30 günü geçirdikten sonra akşam 22:20'de kontör yüklüyorum fakat 30 gün geçmediği gerekçesiyle promosyonu vermiyor Turkcell. Yani bana paketimi geç tanımladığı için 30 gün içinde iki kez yararlanıyorum gibi bir durum ortaya çıkıyor oysa ki iki kontör yüklemem ayrı 30 günlük dilimlere dahil. Turkcell'in hatasını Turkcell düzeltmeli.

Emre 90 Okunma

Cevaplar

  • Emre17 Eylül 2015

    Turkcell sorunumu cozmemistir. Cozmek için hiçbir girisimde de bulunmamistir. Sadece burada sikayete cevap verildi ibaresini koymak için aramistir. Hepsi bundan ibaret.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 17.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön