15 Haziran 2013

Turkcell Pop-Up Tarzı Reklamlar!

Daha önce buradan ekranda çıkan reklamlardan yana sıkıntı yaşadığımı ve bundan kurtulmak istediğimi belirten bir şikayet yazmıştım. Bunun üzerine beni Turkcell'den aradıklarında pop-up tarzı reklamları sizin isteğiniz doğrultusunda kaldırıyoruz diye bilgi verdiler. Aynı pop-up reklam yaklaşık 1 aylık zamanın ardından tekrar gelmeye başladı.

Cem 348 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimizi 21.06.2013 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön