05 Nisan
Yorum Yap
#10308367

Turkcell Platinyum Kitap Hediye Çeki Kandırması!

Bugün saat 12'de başlayacak olan D&R mağazası kitap 20 TL hediye çeki ile ilgili saat 11:59 ile 12:06 arasında aralıksız başvuru yaptım. Ancak sistem hatası vereceğine saat 12' yi bekleyin uyarısı aldım bu dakika aralığında. Ben her şeyi kabul ettim.İstediğim sadece hediyeyi kazanan 1001 kişinin listesini ve telefonunu istiyorum. Tek tek arayıp soracağım. Ben milliyetçi, ülkesini ve devletini seven biri olarak Turkcell'in bu tip hediyelerle bazı durumlarda vergiden muaf olmasını kabul edemiyorum. Lütfen o liste yayınlansın.

Kaan 462 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan

    Müşterimiz ile 09.04.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler