23 Eylül 2013 #2025675

Turkcell Platinum Ayrıcalıklarından Faydalanamıyorum!

Hesap kesim tarihim her ayın 10'u ve bu ayın 10'undan önce tarifemi Gold Plus paketten Platin Ekstra internet olarak değiştirdim.10 Eylülde tarifemin değiştiğine dair mesaj geldi.Ve tarife değiştirdiğimden beri Platinum ayrıcalıklarından faydalanamıyorum.


17 Eylül tarihinde ise Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp konu ile ilgili bilgi almak istediğimde Platinum tarifesinde olduğumu ve yararlanmam gerektiğini söylediler ve yararlanamadığım içinde bir talep oluşturuldu.


En geç 48 saat içinde konu ile ilgili geri dönüş yapılacağı söylenildi.Üzerinden tam 4 gün geçti ve ben aramadığım sürece ne bir geri dönüş ne de bilgi alabildim.Hiç bir faturamı aksatmadan yatıran ben, hizmeti alamayan yine ben.

Gizem 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön