06 Şubat 2014 #2280258

Turkcell Platinum Ayrıcalığını Yaşayamadım

Turkcell Platinum müşteri temsilcisinden mobil imza için 128 k micro sim kart talebinde bulundum (iphone 4S). Teslimatta farkettim ki bana gönderilen kart nanosim (İPhone5) bu konuyla ilgili müşteri temsilcisi ile görüştüm. Yanlışlık yaptıklarını ve inceleyip tarafıma döneceklerini bildirdiler. Fakat 1 gün sonra mevcut kullandığım hattımı iptal ettiler. Tekrar görüşmemde abone merkezine gitmemi talep ettiler. Vaktim olsaydı zaten kart telebinde bulunmaz gider kendim alırdım. Şu an ki durum mu nedir? 1,5 gündür telefonlarım kapalı. Turkcell Platinum ayrıcalığı bu olsa gerek. Yapılan yanlışlık benim yaptığı bir yanlışlık değil fakat zararını ben görmekteyim. Bu konuda yasal konuları aramaktayım.

Polat 109 Okunma

Cevaplar

  • Polat10 Şubat 2014

    Tamamen fiyasko ile sonuçlandı. 2 iş günü tel kapalı kaldı ve saatlerce telefonla görüşme sonucu Başkent Ankarada 2 günün sonunda 128k micro sim bulunabildi. Diger Türkiyenin başkentinde 2 gün sim kart bulanamazsa diger illeri düşünemiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Polat06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile ......... tarihinde aranarak görüşülmüştür. diye bir otomatik mesaj yazarsanız çok gülerim. Ulaşabileceğiniz hat tarafından zaten kapalı. Bana nasıl ulaşacaksınız bende merak içerisinde....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön