14 Mayıs
Yorum Yap
#10437398

Turkcell Platin Fizy Üyeliğimde 30 Saniye Şarkı Dinleyebiliyorum

Geçtiğimiz ay 59 TL'lik genç Turkcell paketim vardı. Bana özel tarifelerde gördüğüm platin 10 GB üyeliğe geçmeden önce de birçok kez teyit ve doğrulama yaptım ve bazı servisler hakkında bilgi aldım. Özellikle Fizy üyeliğin bir ücrete tabi olmadığını ve paket içine dahil olduğunu ve sınırsız bir şekilde müzik dinleyebileceğimi bana defalarca tekrarladılar telefonda. Birçok servisin örnek TV+ için 10 GB Dergilik için 5 GB özelliği paket dahilindeydi. Bu pakete dahil tamamıyla sınırsız olan Fizy vardı ve bu üyeliği de bu sebeple almıştım. Şimdi yaklaşık 1 aydır sorunsuz kullandığım bu servis şimdi tüm şarkıları 30 sn. Kadar dinletiyor ve benden yeni üyelik yapmamı istiyor. Zaten paketim içinde sınırsız olan ve paketime dahil olan bu servisi şimdi bana tekrar satmaya çalışıyorlar. Bu kadar teyit almama ve bu kadar doğrulama yapmama rağmen kandırıldığımı düşünüyorum. Yasal haklarımla ilgili yardım istiyorum.

Salih 1.241 Okunma

Cevaplar

 • Salih15 Mayıs

  Allah belanızı versin!.

 • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, 2018 yılı itibariyle tarifeniz kapsamında fayda olarak yer alan fizy servisindeki bazı içerikler, ilgili içerik sağlayıcı firmalar ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, yeniden düzenlenmiştir. Bu nedenle tarifeniz kapsamındaki üyeliğiniz çerçevesinde bazı içerikleri 30 saniye versiyonları ile dinlemeye başladınız. Mevcut üyeliğiniz kapsamında, hala fizy’de yer alan milyonlarca şarkıyı, video klipleri ve radyo kanallarını üstelik internetinizden harcamadan dinlemeye devam edebilirsiniz. fizy Premium Ek üyeliğine geçmeniz halinde 30 saniye içerikleri de tam versiyonları ile yeniden dinlemeye başlayabilirsiniz. fizy Premium Ek üyeliği kısıtlı bir süre için size özel aylık 13,99 TL yerine 4 TL. fizy Premium’da milyonlarca şarkı, video klip, onlarca radyo kanalı ve özel video içerikler sizi bekliyor! http://music.fizy.com/fizy-paket-alma/index-zz.html?packageID=603820236 Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Salih14 Mayıs

  Canlı yardımda ve sohbet üzerinden ilettim fakat üyelik ile ilgili para isteniyor. Böyle bir saçmalık olamaz. Zaten bu üyelik bana tanımlı ve ödediğim paketin ücret dahilinde olan bir servis. Şayet bu konuda ısrarcıysanız yeni geçtiğim bu paketten çıkıp eski paketime kaldığım ay taahhüdü ile devam etmek istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler