01 Kasım 2016

Turkcell Piyasadan Toplanan Note 7!

Turkcell'den almış olduğum Note 7 telefonunu Samsung'dan aranarak iadesini yapmamı istediler piyasadan topladıklarını daha sonra yenisi verileceği söylendi. Note 7 üretimden tamamen kaldırıldığı için telefon verilmedi. Telefonu 20.09.2016 tarihinde Samsung'a iade ettim. Bana verilen beyanname ile Turkcell'in iptal edeceğini söylediler fakat Turkcell de bunu kabul etmiyor. Yaklaşık 1.5 aydır Turkcell Samsung arası mekik dokuyorum deyim yerinde ise bir an önce taahhütname mi iptal edip çözüme ulaşmasını rica ediyorum.

Derya 317 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön