10 Temmuz 2015

Turkcell Personelleri Yanılttı

Hani o Turkcell premium falan var ya hizmet gerçek dışı 2 kişi firmama geldiler. Turkcell'den çok çektiğimi fakat yine Turkcell'den teklif almak istediğimi söyledim. Onlarda çok güzel hat fiyatları verdiler ve defalarca sordum "bakın ek bir ücret var mı diye" adamdan gelen cevap " yok efendim sadece 2-3 TL ekstra biner o kadar" bende tamam dedim ve sözleşmeleri imzaladık.

Bir gün sonra dayanamadım merak ettim ve Turkcell app indirip oradan güncel faturama baktım... Allahım şoktayım 59 TL'lik faturanın bedeli güncel faturalarda 300 TL yazıyor. Defalarca şikayet bıraktım.

Ersin 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 14.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön