04 Eylül 2013 #1994147

Turkcell Personelinin İlgisiz Tavırları!

Turkcell'in Forum İstanbul Mağazasından bir telefon aldım ve telefonumda bir arıza meydana geldi. Bunun üzerine servise yolladım azami süre olan 14 gün geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Bugün mağazayı arayıp durumu belirttiğimde ise telefonu açan bayan servis ve inceleme konusunda yetkili olan arkadaşımız yemekte ve ben yardımcı olamam dedi. Benim telefonum mağazada mı tamiri yapıldı mı bu bilgiyi bile vermeyip beni mağdur ettiler. Şu an mağazaya gitmeden telefonumun akıbetini öğrenemeyeceğim. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Merve 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön