18 Temmuz 2014

Turkcell Personelin Bilgisizliği Mağdur Etti!

Turkcell engelli paketi ve internet paketi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini müracaat ettim, işlemlerin yapıldığı söylendi ve ayrıldım. Sonrasında telefonda Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşmemde bir yanlışlık yapıldığını ses paketinin ay sonunda iptal olacağını bu sebeple 20 temmuz öncesinde ses paketi alımı yapmam gerektiği söylendi.

18 Temmuzda tekrar ses paketi aldım engelli paketi 2000 dk'lık fakat internetten incelediğimde 18 Temmuzda aldığım paketin 20 temmuzda biteceğini gördüm. Bu konuda mağdur edildim. Bunun sorumlusu Turkcell iletişim merkezi ve telefondaki müşteri hizmetlerinin bilgisizliğidir, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Fikri 150 Okunma

Cevaplar

 • Fikri29 Ağustos 2014

  Konuyla ilgili 3 aydır müşteri hizmetleriyle görüşüyorum 2 adet konuşma paketi tanımlanmış turkcell paketimi fazladan olan konuşma paketini iptalini istiyorum fakat bir türlü gerçekleştirilmedi. Konuyla ilgili müşteri hizmetleri yardımcı olamadı.

 • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2014

  Müşterimiz ile 22.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Faturalı Destek Tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fikri18 Temmuz 2014

  Konuyla ilgili turkcell online merkezinin yardım bölümünden bir yetkiliyle görüştüm, fakat yine neticelendiremedim, yetkili bir yanlışlık yapmak istemediğini bu sebeple ayın 20'sinden sonra tekrar iletişme geçmemi istedi. Fakat 20 Temmuzda fatura kesilecek ve ben gereksiz yere 2 paket parası ödemiş olacağım.

 • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön