09 Haziran 2014
Yorum Yap
#2492545

Turkcell Personeli Yanlış Tarife Açtı!

Ben 30 tl'lik akıllı tarife olan fatura paketini başlattım 15 gün içinde 80 tl'lik ara ödeme faturası geldi. Turkcell müşteri hizmetleri beni arayarak internet aşımı yaptığımı söyledi. Ben akıllı fatura yaptığım halde onların yanlış yapması halinde bana fatura kestiler, gidip söylediğimde de zorla ödeyeceksiniz dediler. Özür dahi dilemediler. Ben bu faturayı ödeyemem benim bütçemi aşıyor.

Derya Derya 316 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 09.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler