10 Şubat 2014 #2284824

Turkcell Personeli Yanlış Bilgilendirdi

Turkcell gezici ekiplerince 500 dakika heryöne ve 1500 sms paketine 26 tl her ay karşılığında 12 ay taahhütlü hattım taşındı ama nedense bugün 500 dakika yerine 250 her yöne ve 250 Turkcell'ilerle olduğunu öğrendim. Müşteri hizmetlerinin cevabı konu hakkında hiçbir şey yapamayacaklarını söylemeleri ve hattımı kapatmak istediğimde daha 1 günlük hat olmasına rağmen bu ay ki fatura artı 1 yıllık vergi toplamda 50 tl civarında ödemem gerektiğini bu işlemi de 23 şubatta yapabileceğim söylendi. Turkcell gibi bir firmanın bu şekilde hizmet anlayışını kınıyorum ve gerekli mercilere müracatımı yapacağım ki başka insanlarda mağdur olmasın. Ayrıca bu tarifeye taşıyan arkadaşın da bilgileri mevcuttur.

Serdar 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 10.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ben Yaptım Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön