28 Aralık 2015

Turkcell Personeli Tarafından Yanıltıldık!

Brandium AVM Turkcell'e sim kart değişikliği için gittik. Personelden D. bey bize cihaz ve tablet kampanyasından bahsetti. Cihazı alabileceğimizi ancak tablete ihtiyacımız olmadığını söyledik. Israrla tablet ve data hattının ücretsiz olduğunu söyledi. Data hattının açılış ücreti olur başka ücret yansıyacak mı sorumuza ısrarla hiçbir ücret yansımayacağını aylık 1 GB internet olduğunu söyledi. Öğrendik ki tabletin aylık 25 TL ücreti varmış. Tabi sözleşme imzaladığımız için D. Bey'in bizi nasıl kandırdığını ispatlayamıyoruz. D. bey bize bu bilgileri verdi ama işlemleri bilgisayardan başka bir personele yaptırdı. O personelde bu oyuna bilerek alet oldu.

Gülçin 230 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin07 Ocak 2016

    Sitede Turkcell Brandium bayisiyle ilgili bir sürü şikayet var, Turkcell bu şikayet yoğunluğu için bayisine nasıl bir dönüş yapıyor merak ettim doğrusu, herkese aynı format bilgi verildi, bayiye?

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön