18 Ocak 2014 #2242593

Turkcell Personeli Kampanyayı Bilmiyor

Turkcell sarı kutu kampanyası tam bir fiyasko. Aralık ayı başında sarı kutudan aldığım 3 ay 1 bilet sinema biletlerini 2. aya geldiğimizde kampanyanın bittiği söylenerek kullanamadım. 3 ayda kullanmam gereken bilet 2.ayda nasıl bitebilir? Müşteri hizmetleri"bizim böyle bir kampanyamız yok diyor'' . Hem buradan, hem de Türkcell'in ınternet sitesinden şikayet yazdım ve elimdeki kodların üzerinde 3 ay 1 bilet yazan çıktıyı ekledim. Cevap vermek için arayan kişi eklediğim fotoya bakmamış bile.Çok yazık .

Duygu 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön