15 Kasım 2013

Turkcell Personeli Kaba Davrandı!

Bugün bir işlem için İzmir Çiğli Carrefour içinde Turkcell abone merkezine gittim. Sıra alma makineleri yaklaşık 5 aydır bozuk. beklemeye başladım. Yoğunluk olmasına rağmen görevli 2 bayandan biri saat 6 da sırada müşteri olmasına rağmen çıktı gitti. En az yarım saat ayakta bekledim.


Başka kimse yardımcı olamaz mı dediğimde arkadaşın yemeğe çıktığı söylendi. Bu saat mi yemek saatiniz dediğimde bir dayak yemediğim kaldı. Aç mı kalsalarmış, yemek yemeyip ölselermiymiş. burası alışveriş merkeziymiş, 532'yi arayıp şikayet edebilirmişim.


K. denilen güya müdür yardımcısı ve yanındaki kişiyi pervasızca konuşmalarından dolayı şiddetle kınıyorum. Mağaza da kir içinde. yazık!

Ebru 260 Okunma

Cevaplar

  • Ebru27 Kasım 2013

    bana hala bilgi verilmedi.dün bayinin önünden geçerken hala numarataj ve müşteri hizmetlerine direkt bağlanan duvardaki telefon çalışmıyordu.değişen hiçbir şey yok kısaca.tenezzül edip turkcell müşterisini arama zahmetine bile girmiyor.3 tane turkcell hat sahibiyim , birini hemen diğer operatöre geçirdim...sıra diğerlerinde.doğru düzgün hizmet bekliyoruz...reklam yapacaklarına iş yapsınlar.

  • Ebru27 Kasım 2013

    firma gerekeni yapmadı.bayii yoluna hala aynı şekilde devam ediyor.çözüm yok....

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön