13 Şubat 2013 #1630110

Turkcell Paymo Turkcell Ortaklığı!

13. 02. 2013 Tarihinde Turkcell' den "Turkcell Mobil Ödeme işleminiz gerçekleştirilmiştir" ibaresi ile bir mesaj aldım. "Hemen akabinde 7979 numaradan Paymo dan aldığınız hizmetin, taksitleri için hattınızdan 3 TL tahsil edilmiştir. " diye bir mesaj daha aldım.


Ne Turkcell ne de her hangi siteden ya da telefon onayı ile hiç bir hizmet talebim olmadığı halde bu ücret ve ardından bir 4TL lik ücret daha hattımdan tahsil edilmiştir. "evet" ya da "onayla" diyerek geri cevapladığım hiç bir mesaj olmamıştır.


Müşteri hizmetlerini aradığımda partner kuruluşu Paymo dan onaysız alışveriş yapmış olamayacağım söylenmektedir. Bu gün itibarı ile bu sebepten hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım.

Önder 762 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön