30 Ağustos 2013

Turkcell Parayı Aldı kontörü Yüklemiyor!

27. 08. 2013 akşamı 30 TL kontör yüklendi bayiden ancak 29. 08. 2013 akşamına kadar hala yüklenen hiçbir şey yok. Bayi ile yapılan görüşmede ise bir ertesi gün sabah saat 09. 34 yüklenmiş göründüğünü söyledi. 12 saatte nasıl kontör yüklenir anlamadım ya bize o bile yüklenmedi.


Turkcell çağrı merkezini aradığınız zaman da hem ücretli görüşme yapıp hem de derdine çare olacağına sizi bayiye yönlendiriyor. Parayı alan sen kontörü yüklemeyen sen. 30 TL için savcılığa hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım inadına.

Nurullah 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 04.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL yüklemeleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön