20 Eylül 2013 #2022556

Turkcell Paramın Karşılığını Yüklemedi!

Yaz başında aldığım Turkcell vınn hattı 4 Eylülde dolacaktı. 2 Eylülde gece paket yüklemesi yaptım, param çekildi fakat hala yüklemem yapılmadı. Facebook'tan attığım maillere aradık ulaşamadık mailiyle cevap geliyor ama nedense benim hiç cevapsız aramam yok. Herkesin yorum yazabildiği zaman tüneline ise yorum yazdırılmıyor.


Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşamıyorum. Paramı iade edin diyorum cevap yok vaktin geçti diyorsanız yasal yollara başvurayım diyorum cevap yok. Daha doğrusu standart aradık ulaşamadık, bize ulaşın. Lakin aynı adrese mail atılamıyor hatalı adres çıkıyor.

Seval 69 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketi yüklemesiyle ilgili bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Seval24 Eylül 2013

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. 22 gündür inceleme yapmadınız mı, artık aradık ulaşamadıktan da vazgeçtiniz, paramı da yatırmadınız, internetimide yüklemediniz hangi en kısa süreden bahsediyorsunuz bu paraya ve aldatmaya ihtiyacınız varsa bende her ortamda bunu söz konusu edeceğim tabii ki. Ulaşılamadığınızı fb. sayfanızdan çok kişiden okudum, kendim yaşadım, bi zahmet siz ulaşın artık. Lütfen gerçekten arayın ki arayıp ulaşamadığınıza inanayım.

 • Seval24 Eylül 2013

  532 den size ulaşamıyorum, bilgisayar sorularıma cevap vermiyor maalesef. Hala ne param geri yatırıldı ne de vınn ıma yükleme yapıldı. Bu vınn hattımın 2. kapatılışı tamamen sizin hatanız yüzünden bu nedenle 3. kez vınn hattı almayı düşünmüyorum. Telden üstüme kayıtlı 2 hattan birini AVEA ya geçirdim, diğerini kapattırıp AVEA dan yeni hat aldım. Kızımın kullandığı 3. hattımda aynı işleme tabi olacak tabii ki.

 • Seval24 Eylül 2013

  Benimle hiç iletişime geçmediler, aradık ulaşamadık maili ile geri döndüler. Oysa benim hiç cevapsız aramam yok, konuşmadığıma göre de takdir sizin. tüm sorulara koskoca sıfır. Elimdeki vınn ile 2. kez sorun yaşadım.

 • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön