21 Ocak 2014

Turkcell Paramı İade Etmiyor!

21.12.2013 tarihinde tarafıma mükerrer ödemeden dolayı toplamda 176.40 tl kredi kartı iadesini 15 iş günü içerisinde yapacağını bildiren operatör üstünden 1 ay geçmesine rağmen ne ödeme yapıyor ne de aradığımda bir cevap veriyor. İnsanlar fazla fazla ödesin Turkcell zengin olsun. 15 senelik bir kullanıcıya bu kadar değer veren bir firma. Eğer iadeler 24 saat içinde yapılmazsa tüketici mahkemesine başvurup hatlarımı da başka operatöre taşıyacağım.

Veysel 51 Okunma

Cevaplar

  • Veysel25 Ocak 2014

    Sanki şikayet direk buraya yapılmış gibi gösterilmesin.Konu 1 ay öncesinden iletildi ama çözüm sağlanmamıştı.Turkcell, şikayetler kendilerine iletildiğinde çözmüş olsalardı, buraya şikayet yazmaya gerek kalmazdı

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön