14 Mart 2016

Turkcell Paramı Geri Ödemiyor!

8/03/2016 tarihinde Turkcell'e ait faturamı (352 TL) kendime ait olan kredi kartımla ödedim. Turkcell faturamı açık bıraktığı için HSCB Bank tarafından aynı fatura otomatik ödeme talimatında olduğu için tekrardan ödenmiştir. Bunun için Turkcell ile yaptığım görüşmede açılan taleple ilgili haklı olduğum anlaşılmış ancak paramın geri ödenmesi için 7 iş günü beklemem gerektiği söylenmiştir ve bu kabul edilemez.


Bugün 14.03.2016 yani 6 gündür param Turkcell tarafından tutulmakta ve gerekirse 7 gün daha beklemem gerektiği tarafıma söylendi. Şimdi soruyorum ben Turkcell'e olan faturamı 10 gün geciktirince benden faiz alınacak peki ben bu kadar beklemek zorunda mıyım? Benim maaşıma daha 20 gün var ve diğer faturalarıma ayırmış olduğum param Turkcell tarafından geri iade edilmemekte ve ödemem gereken diğer faturalarım ödenmedi ve her gün için ben gecikme faizi ödeyeceğim. Gereken yapılmalıdır.

Çağrı 151 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.03.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön