28 Ağustos 2015

Turkcell Paralı Müşteri Hizmetleri Ve Para İçin Kapatılan Telefonlar!

Faturamda limit aşımı var. Sormak için müşteri hizmetlerini arıyorum; ücretli diyor. Neyse deyip arıyorum iki kez karşımdaki temsilci sesiniz gelmiyor deyip kapatıyor; ben nasıl duyuyorum net çekmeyen telefonu? Turkcell İstanbul'da açık havada çekmeyen bir operatör mü? Limit niye aşılmış? İnternetten bir şey bakmışım sözde. Baktığım şeyi öğrenmem için parayla defalarca Turkcell arayacağım; internetten tarifem dışındaki şeye nasıl bakıyorum hani bakamayacaktım? Mt teli kapatıp geri de dönmüyor memnuniyet derdi yok. En yakın zamanda taahhüdü bozup Avea'ya geçiyorum yarı fiyatına iki katı konuşma yapmak varken Turkcell'de sadık müşteri olmanın bir anlamı yok.

Şaban 2.792 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 02.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön